Od czego zacząć?

Jak to od czego zacząć ;)

1. Przede wszystkim od odpowiedniego nastawienia do wspinania, czyli „Chcę to robić!”
2. Jeżeli nastawianie już jest, to należy również pamiętać o podstawowych zasadach :

Należy zabrać ze sobą obuwie sportowe (trampki, adidasy, halówki itp.) jak również rzeczy sportowe na zmianę. Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie używać profesjonalnego obuwia do wspinania to oczywiście nie ma problemu, wszystko jest w naszej wypożyczalni :)

Maksymalna różnica wagowa między partnerami wspinaczkowymi może wynosić 30kg.

Waga wspinacza (nie asekuranta) nie może przekraczać 100kg.

Z racji dostępnego sprzętu (uprzęży) na naszej ścianie, obwód pasa nie może przekraczać 100cm. Jeżeli posiadają Państwo uprzęże własne, większe niż nasze – wtedy prosimy traktować owy punkt jako nieważny :)

– Rodzice, którzy przychodzą na naszą ścianę ze swoimi pociechami, proszę pamiętać, iż biorą Państwo czynny udział we wspinaczce swoich milusińskich (po przeszkoleniu z podstaw wiązania i asekuracji). Zatem rodzice drodzy, należy zabrać ze sobą rzeczy zmienne (dresy bądź odzież wierzchnią przeznaczoną do zniszczenia), obuwie zmienne (trampki, adidasy, halówki). Reszta potrzebnego sprzętu jest u nas na miejscu.

– Osoby, które przychodzą do nas pierwszy raz (bądź te, które były u nas dawno temu i nie pamiętają szkolenia), polecamy przyjść nie później niż o godzinie 19:00. Należy pamiętać, że szkolenie z podstaw wiązania i asekuracji jest obowiązkowe co oznacza, iż takie szkolenie może trwać 10 minut a może trwać też godzinę (w zależności od percepcji). Dlatego godzina 19:00 jest tą granicą, gdzie przyjście na ściane osoby „świeżej” ma sens (w ujęciu czasowym).

Na miejscu zapewniamy bezpieczeństwo, sprzęt, szkolenie z podstawowych zasad asekuracji.. .a jak ktoś nie chce asekurować (np. rodzice swoich dzieci) to jest możliwość wynajęcia asekuranta. Akceptujemy tylko płatności gotówkowe!

Opiekę zapewnia doświadczona kadra, która gwarantuje Wam i Waszym dzieciom bezpieczną zabawę podczas pobytu na ścianie. Na ściany wspinaczkowe w całej Polsce przychodzą zarówno małe 7 letnie dzieci jak i 80 letni seniorzy, którzy swój wolny czas na emeryturze postanowili lepiej wykorzystać, aby zachować sprawność ciała i umysłu.

Ocun Mojo dla najmłodszych

Ocun Mojo dla najmłodszych

Dla najmłodszych mamy specjalne uprzęże Ocun Mojo, które gwarantują 100% bezpieczeństwa Waszym dzieciom. Nie ma możliwości, aby dziecko mogło z takiej uprzęży w jakikolwiek sposób wypaść.

Do Państwa dyspozycji są do wypożyczenia na miejscu uprzęże, przyrządy asekuracyjne, woreczki z magnezją (to taki proszek, który zapobiega nadmiernemu poceniu się rąk dzięki czemu chwyt jest pewniejszy).

Rock Pillars Rental

Rock Pillars Rental

Oferujemy również możliwość wypożyczania butów wspinaczkowych praktycznie w każdym rozmiarze. Po każdym użyciu buty są dezynfekowane specjalnym sprayem anty grzybicznym. Również buty są raz w miesiącu prane chemicznie.

Buty wspinaczkowe można oczywiście wypożyczać, ale można również przyjść zwyczajnie w trampkach lub adidasach.

Tagged with:
 
Chciałbyś uczęszczać na zajęcia częściej ? Sprawdź ceny karnetów i inne bonusy !!
Drag&Drop Design

Drag&Drop Design

In voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur occaecat cupidatat non proident, in culpas officia deserunt.

PageLines Framework

PageLines Framework

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in.

Rock The Web!

Rock The Web!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim.

Organizacja imprez

Wymarzone urodziny dla dziecka połączone ze wspinaczką?
Team Building dla pracowników firmy z Cateringiem?